لکه آدامس
بهترین روش ها برای پاک کردن آدامس از روی لباس ، مو و فرش
خرداد ۹, ۱۳۹۹
ترفندها و اصول صحیح سرخ کردن انواع مواد غذایی
ترفندها و اصول صحیح سرخ کردن انواع مواد غذایی
خرداد ۹, ۱۳۹۹
تمیز کردن ریموت کنترل

ریموت کنترل وسایل الکترونیکی را چگونه تمیز کنیم؟

یکی از کارهای خانه تکانی تمیز کردن اشیای کوچک خانه است. یکی از این شی ها ریموت کنترل های وسایل الکترونیکی هستند. با روش زیر به آسان ریموت کنترل ها را تمیز کنید. ریموت های دستگاه های الکترونیکی، خیلی سریع با چربی های پوست، گرد و خاک، خرده‎های نان و در کل هر گونه چرک، کثیف می شوند. تمیز کردن مکرر این ریموت ها، هم باعث می شود آنها بهینه تر کار کنند و هم اینکه از جمع شدن جرم و میکروب که می تواند به راحتی بین اعضای خانواده منتقل شود، جلوگیری می کند.

کنترل وسایل الکترونیکی

مراحل تمیزکردن ریموت کنترل:

مرحله ی اول
ابتدا روی ریموت را با پارچه ای مرطوب که در الکل فرو رفته باشد، به آرامی پاک کنید. مطمئن شوید که آب پارچه، قبل از استفاده کاملا گرفته شده باشد.

مرحله ی دوم
از پارچه برای از بین بردن لکه های سرسخت استفاد کنید. نوک یکی از انگشت هایتان را زیر پارچه قرار داده و تا وقتی که لکه از بین برود روی آن بکشید.

مرحله ی سوم
هنگام تمیز کردن دکمه ها مراقب باشید. آرام پاک کنید تا دکمه ها از جایشان بیرون نیایند. برای تمیز کردن بین دکمه ها، بهترین روش استفاده از گوش پاک کن است که آن را هم باید در الکل فرو کنید.

مرحله ی چهارم
در آخر با یک پارچه ی خشک و بدون پرز روی ریموت را تمیز کنید تا اگر هنوز ذره ای مانده از بین برود و ریموت هم خشک شود.

مرحله ی پنجم
ریموت را هنگامی که استفاده نمی کنید در جایی پوشیده قرار دهید. یک جعبه ی کوچک با دری محکم بهترین گزینه برای قرار دادن ریموت در مواقعی است که از آن استفاده نمی کنید. این کار باعث می شود آنها سر راه نباشند، به راحتی قابل پیدا کردن و از هر گونه خاک و گرد و غبار هم به دور باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =