چگونه از دست گرد و غبار خلاص شویم
چگونه از دست گرد و غبار خلاص شویم
خرداد ۸, ۱۳۹۹
عزت نفس پایین
چندین ویژگی کمد لباس زنان که درباره عزت نفس پایین آنها صحبت می کند
خرداد ۸, ۱۳۹۹
ماشین ظرفشویی

طرز استفاده درست از ماشین ظرفشویی

اگر شما فکر میکنیدکه یادگیری ، چیدن ماشین ظرف شویی یک کاربی مصرف است و شاید هیچ نیازی به این آموزش ندارید ، دوباره باید فکر کنید چرا که شاید در استفاده از همین وسیله ی به ظاهر ساده از لحاظ کار کردن نکاتی وجود دارد که شاید اکثر دارندگان آن نمی دانند و رعایت نمی کنند.

ماشین ظرفشویی

ظروف را داخل ماشین ظرف شویی را از عقب به جلو بچینید:

این یک واقعیت است که من قبل از یادگرفتن این تکنیک ها هیچوقت توجهی به جمع کردن ظروف ،فنجان ها و شیشه های بلوری خود نداشتم بااین حال من یکبار این دستگاه را چیدم واز دیدن لیوان درب و داغون و بطری شراب شکسته ناامید شدم. برای اینکه ظرف های شماسالم و محفوظ بمانند،راه حلش این است که آنها را از عقب به جلو بچینید علاوه بر این، به شما کمک میکند که فضای خالی ممکن را به حداقل برسانید و از تمام فضا نهایت استفاده را کنید و مهمترین نکته این است که، حتما قبل از چیدن آن ظرف ها را کامل تمیز کنید.

چاقو و چنگال ها را مرتب کنید :

اینکه بدون فکر چاقو و قاشق ها را باهم بشویید، قطعا وسوسه کننده است اما ترک این عادت بد ،مطمئنا به صرف زمانتان می ارزد .جدا کردن ظروف فلزی و نقره ایی باعث میشود که فرآیند تخلیه زودتر انجام شود. این ابزار تیز تمایل زیادی به برداشتن باقی مانده های بزرگ و چسبنده دارند،برای اطمینان از اینکه آنها به درستی تمیز و ضد عفونی شده اند مطمئن شوید که در سمت چپ قرار گرفته اند.

وضعیت پلاستیک ماشین ظرف شویی همیشه در بالای آن قرار دارد نه در پایین: 

برای جلوگیری کردن از وقوع یک فاجعه همیشه مطمئن شوید که هیچگونه پلاستیکی در سینی پایین ظرفشویی که بیشترین گرما را دارد انباشته نشده باشد علاوه بر این مهم است که توجه دقیقی داشته باشید به این که کدام نوع پلاستیک برای ماشین ظرف شویی ایمن و مناسب است و کدام نیست. ما پیشنهاد میکنیم که همیشه قبل از استفاده از محصولات خود آموزش ببینیددر باره شرایطی که برای آن ساخته شده اند و یا میتوانند چه کاری را مدیریت کنند.

نکاتی برای تخلیه ماشین ظرف شویی شما

اکنون ما راه درست چیدن ماشین ظرفشویی را میدانیم.اما راجع به تخلیه کردن آن چه طور؟ شما فکر میکنید که با فشار دادن دکمه شروع(استارت)توصیه ها به پایان میرسد اما چیزهای بیشتری برای یادگیری وجوددارد. مریل نکته مهم و بزرگی را به بیننده ها یاد میدهد زمانی که میگوید ظرف شویی را از پایین به بالا تخلیه کنید ، او توضیح میدهد که ماشین ظرفشویی را از پایین تخلیه کنید و بعد به سراغ طبقه بالا بروید به دلیل اینکه اگر از بالا شروع کنید ظروف بالایی آب های اضافی خود را روی ظروفی که در پایین قرار دارد میریزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − پانزده =